مسمومیت دانش‌آموزان تهرانی در شعبه ویژه دادسرای تهران رسیدگی می‌شود

دادستان تهران گفت: پس از شناسایی و بازداشت عامل یا عاملین مسمومیت دانش‌آموزان، پرونده آ‌‌نها خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در پی بروز مسمومیت برای دانش‌آموزان در برخی مدارس تهران، علی صالحی؛ دادستان تهران از اختصاص یک شعبه ویژه برای پیگیری خارج از نوبت پرونده قضائی تشکیل شده خبر داد.

دادستان تهران با اشاره به اینکه از زمان بروز اولین مورد مسمومیت در چند مدرسه تهران شعبه ویژه‌ای کار تحقیقات پرونده قضائی را آغاز کرده است، گفت: دادستانی تهران در پی ایجاد مسمومیت در بین برخی دانش‌آموزان تهرانی به مسأله ورود کرده است و تحقیقات همه‌جانبه آغاز شده است.

علی صالحی تصریح کرد: دستورات قضائی مورد نیاز ضابطین، سازمان پدافند غیرعامل، آموزش و پرورش، وزارت بهداشت و دیگر نهادهای مرتبط با موضوع از ناحیه مقام قضائی صادر شده است. همچنین تمام دستگاه‌ها موظف شده‌اند آخرین گزارش‌ها در مورد وقایع اخیر را برای دادستانی تهران ارسال کنند.

صالحی عنوان کرد: دادستانی تهران با دقت پرونده مربوط به مسمومیت برخی از دانش‌آموزان تهران را دنبال می‌کند و تحقیقات قضائی با همکاری نهادهای مربوطه در حال انجام است. در تلاشیم با همکاری ضابطین در اسرع وقت عامل یا عاملین این عملیات‌های خرابکارانه را شناسایی و محاکمه کنیم.

دادستان تهران گفت: عامل یا عاملین وقایع اخیر بدانند پس از شناسایی و بازداشت پرونده آ‌نها خارج از نوبت رسیدگی شده و مجازات قانونی در مورد آنها اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

وکیل قطع نخاع وکیل دیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *